Pasūtīšana un piegāde

Lai iegādātos kādu no precēm:

  • Liec to grozā un spied "Pasūtīt"
  • Izvēlies pakomātu
  • Norādi nepieciešamo kontakinformāciju
  • Izvēlies apmaksas veidu
  • Pasūtījuma apstiprinājums un rēķins tiks nosūtīts 1-2 dienas laikā pēc pasūtījuma veikšanas
  • Preces tiek piegādātas  1-7 darba dienām.

 

Omniva pakomāts - 3,19 Euro

Veicot pasūtījumu summai sasniedzot 55 Euro piegāde ir bezmaksas.

Norādi tā pakomāta adresi, uz kuru vēlies saņemt preci. 

DISTANCES LĪGUMS

Šajā interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukts Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: 

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

PIEGĀDE UN SAMAKSAS KĀRTīBA

Pircējs veic preču pasūtījumu caur šo mājas lapu, norādot pasūtīto preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātajos maksājuma rīkos vai apmaksājot Pārdevēja sagatavoto pasūtījuma rēķinu, kurš tiek nosūtīts Pircējam pa e-pastu.Rēķins tiek sagatavots elektroniski un derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 10 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiks saskaņots ar Pircēju.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža.(Atkarībā no preces, Pircējam var nebūt obligātas atteikuma tiesības, šādā gadījumā iemeslam ir jābūt skaidri norādītam un izskaidrotam).Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtišanu atpakaļ Pārdevējam sedz Pircējs, izņemot gadījumus, kad iemesls atgriešanai ir tas, ka prece neatbilst pasūtījumam (piemēram, nepareiza vai bojāta prece).

Latvijas Republika Patērētāju tiesību aizsardzības likums 12.panta sestā daļa nosaka ka, "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitāti un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšānas termiņā. "Pārdevējs patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošānas prasībām. Ievadot informāciju , Pircējs piekrīt , ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko pārlūkošanas pieredzi. Lasīt vairāk Sapratu